PL EN

Katalog Wydawnictwa Ossolineum wiosna 2020 – wiosna 2021 jest już dostępny!

Biblioteka Narodowa, Z Kraju i ze Świata, Sztuka Czytania, Na Jeden Temat, Osso Wczoraj i Dziś – w naszym katalogu znajdą Państwo informacje o nowych tomach ze wszystkich znanych już serii. Zaprezentujemy też nowy cykl, w którym ukażą się m.in. powieści autorstwa W.G. Sebalda. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas zapowiedzi dostarczą Państwu tyle pozytywnych emocji, ile nam – zespołowi Wydawnictwa Ossolineum – zapewniła praca nad tegorocznym katalogiem.

 

Wierzymy, że katalog bardzo wiele mówi o wydawcy, dlatego staraliśmy się, żeby przygotowane przez nas materiały nie tylko dostarczyły Państwu najważniejszych informacji o planowanych premierach, ale też były atrakcyjne lekturowo. Mając na względzie dobro naszej planety oraz trwającą sytuację na świecie, katalog dostępny jest wyłącznie w formie elektronicznej. Zachęcamy do jego pobrania za pośrednictwem poniższego linku [tutaj]. Tegoroczny katalog – podobnie jak poprzednie jego edycje – mogą też Państwo przeczytać online na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Wydawnictwa, gdzie m.in. systematycznie publikować będziemy nowe informacje o nadchodzących premierach.

 

Życzymy Państwu udanej lektury!

Wróć