PL EN

Praktyki i staże w Wydawnictwie Ossolineum. Studenci, nie zwlekajcie!

2017-09-26

Zakład Narodowy im. Ossolińskich zaprasza studentów na praktyki lub staż w Wydawnictwie Ossolineum! W naszej oficynie pracują specjaliści branży wydawniczej, którzy chętnie podzielą się z Wami swoim doświadczeniem. Będziecie mogli zobaczyć, jak powstaje książka, a dzięki współpracy z innymi działami ZNiO zrozumiecie, na czym polega wyjątkowość Ossolineum. Na koniec praktyk wystawimy Wam referencje potwierdzające zdobyte umiejętności i doświadczenie.

 

Do obowiązków praktykantów należy tworzenie krótkich tekstów o naszych publikacjach i autorach, wyszukiwanie informacji w Internecie, kontakt ze współpracownikami wydawnictwa, obsługa i monitorowanie mediów społecznościowych oraz drobne prace korektorskie i biurowe. Zapraszamy osoby zainteresowane literaturą, edytorstwem i rynkiem wydawniczym, które lubią i potrafią pisać o książkach.

Jak się z nami skontaktować? Wiemy, że nie macie dużego doświadczenia, ale mimo to przyślijcie nam swoje CV. Mile widziany jest także list intencyjny. Wybranych kandydatów zaprosimy na krótką rozmowę kwalifikacyjną.

 

We wszystkich sprawach związanych z praktykami piszcie do naszej sekretarz redakcji, Renaty Łukaszewskiej: renata.lukaszewska@ossolineum.pl Możecie też zadzwonić: 71 3356497.

Wróć