PL EN

Wydawnictwo Ossolineum znów na Facebooku

Najstarsza oficyna w Polsce, Wydawnictwo Ossolineum, właśnie powraca na Facebooka, gdzie z jeszcze większą niż dotąd intensywnością będzie zamieszczać informacje o swoich wydawniczych zapowiedziach, premierach i wznowieniach książek. Nie zabraknie także wzmianek o spotkaniach autorskich czy panelach dyskusyjnych. W ten symboliczny sposób tradycja łączy się z nowoczesnością, a dokonania minionych pokoleń tworzących Wydawnictwo zostają skonfrontowane z technologicznymi osiągnięciami współczesności.

 

Za pośrednictwem Facebooka chcemy nie tylko informować o bieżących wydarzeniach, ale również skłaniać do dyskusji, wymiany myśli i dzielenia się opiniami. A w najbliższym czasie będą ku temu powody, gdyż nasza oferta poszerzy się nie tylko o kolejne tomy Biblioteki Narodowej, ale również o książki z nowych serii, m.in. Sztuka Czytania, Na Jeden Temat czy Z Kraju i ze Świata.

 

Wierzymy, że tylko będąc bliżej naszych czytelników, możemy zmieniać się na lepsze. Dlatego zachęcamy wszystkich sympatyków Wydawnictwa i miłośników literatury do komentowania naszych wydawniczych poczynań na stronie:

www.facebook.com/WydawnictwoOssolineum.

Wróć